Založit webové stránky nebo eShop

TJ KOPISTY

Rozlosování - tabulka

Nový blok - dvojitým kliknutím zde, zahájíte úpravu bloku...

Sdružený přebor starších přípravek - podzim 2017

Rozpis mistrovských zápasů - starší přípravka podzim 2017 (G1A)
kolo den datum zápas výkop sraz odjezd
2 STŘ 04.10.17 TJ Sokol Březno - TJ Kopisty   odloženo 10:00    
12 ČT 07.09.17 FK Klášterc n./O. - TJ Kopisty 17:00    
3 NE 10.09.17 TJ Kopisty - SFK Meziboří 9:00    
1 ČT 14.09.17 TJ Kopisty - TJ Sokol Údlice 17:00    
4 NE 17.09.17 SK Černovice - TJ Kopisty 9:00 ?  
5 NE 24.09.17 TJ Kopisty - TJ Sokol H.Jiřetín 9:00    
13 ČT 28.09.17 VOLNO      
6 SO 30.09.17 TJ Sokol Vilémov - TJ Kopisty 9:15    
7 NE 08.10.17 TJ Kopisty - TJ Spartak Perštejn 9:00    
8 NE 15.10.17 1.FC Spořice - TJ Kopisty 15:00    
9 NE 22.10.17 TJ Kopisty - SK Ervěnice Jirkov 10:00    
10 SO 28.10.17 SK Strupčice - TJ Kopisty 9:30    
11 NE 05.11.17 TJ Kopisty - TJ Sokol Bečov 10:00    

12.kolo                              FK Klášterec -  TJ Kopisty    6 : 6     ( 4 : 4 )

Sestava:         Zeman, Kotě, Nguyen, Dlask, Nistor, Vyčichlo, Handl, Bláha, Spusta

Branky:      3         Dlask                 4', 6', 42'

                   1         Vyčichlo            8'

                   1         Nguyen              15'

                   1         Spusta                46'   

11.kolo                              TJ Kopisty - TJ Sokol Bečov       13 : 2   ( 6 : 1 )

Sestava:         Nistor, Dlask, Nguyen, Kotě, Zeman, Spusta, Vyčichlo, Handl, Bláha, Kotlár

Branky:      3         Vyčichlo               3', 12', 29'

                  2         Dlask                    6', 48'

                  1         Nguyen                10'

                  1         Spusta                  19'

                  2        Zeman                   22', 44'

                  1        Handl                    28'

                  1        Kotě                      31'

                  1        Kotlár                    35'

                  1        Bláha                     41'                

10.kolo                              SK Strupčice   -  TJ Kopisty    2 : 5     ( 1 : 3 )

Sestava:         Nistor, Dlask, Nguyen, Kotě, Zeman, Spusta, Vyčichlo, Handl, Bláha, Kotlár

Branky:      3         Spusta            12', 15', 20'

                   1         Zeman           30'          

                   1         Bláha             35'          

9.kolo                              TJ Kopisty - SK Ervěnice-Jirkov       4 : 13   ( 1 : 5 )

Sestava:         Zeman, Kotě, Nguyen, Dlask, Nistor, Handl, Spusta, Vyčichlo, Bláha, Kotlár

Branky:      3         Vyčichlo               4', 30', 36'

                   1         Handl                    40'   

                   

8.kolo                              1. FC Spořice   -  TJ Kopisty    9 : 5     ( 3 : 2 )

Sestava:         Zeman, Kotě, Nguyen, Dlask, Nistor, Vyčichlo, Handl, Bláha, Spusta, Kotlár

Branky:      3         Vyčichlo            12', 31', 43'

                   2         Nguyen              19', 28'                   

7.kolo                              TJ Kopisty - TJ Spartak Perštejn       4 : 11   ( 2 : 7 )

Sestava:         Zeman, Kotě, Nguyen, Dlask, Nistor, Handl, Spusta,

Branky:      1         Handl                   12',

                   1         Dlask                    22'   

                   1         Kotě                     27'  

                   1         Spusta                   46'

6.kolo                              TJ Sokol Vilémov -  TJ Kopisty    7 : 8     ( 2 : 3 )

Sestava:         Zeman, Kotě, Nguyen, Dlask, Nistor, Vyčichlo, Handl, Bláha, Spusta

Branky:      3         Kotě                     34', 42', 48'

                   3         Vyčichlo              18', 21', 47'

                   1         Handl                   6'

                   1         Dlask                   30'   

5.kolo                              TJ Kopisty - TJ Sokol Horní Jiřetín       8 : 7   ( 5 : 4 )

Sestava:         Zeman, Kotě, Nguyen, Dlask, Nistor, Vyčichlo, Handl, Bláha, Spusta, Kotlár

Branky:      6         Nguyen                5', 8', 12', 18', 33', 42'  

                   1         Spusta                  3'

                   1         Vyčichlo               47'  

3.kolo                              TJ Kopisty - SFK Meziboří       5 : 5      PK  1 : 4   ( 1 : 2 )

Sestava:         Zeman, Kotě, Nguyen, Dlask, Nistor, Vyčichlo, Handl, Bláha, Spusta

Branky:      4         Spusta                 14', 27', 36' 38'

                   1         Bláha                  31'

                   

2.kolo                              TJ Sokol Březno -  TJ Kopisty    6 : 9     ( 4 : 4 )

Sestava:         Zeman, Kotě, Nguyen, Dlask, Nistor, Vyčichlo, Handl, Bláha, Spusta, Kotlár

Branky:      5         Vyčichlo            22', 28', 33', 40', 49'

                   2         Kotlár                5', 12'

                   1         Nguyen              43'

                   1         Nistor                27'   

1.kolo                              TJ Kopisty - TJ Sokol Údlice       15 : 5      ( 5 : 2 )

Sestava:         Zeman, Kotě, Nguyen, Dlask, Nistor, Vyčichlo, Handl, Bláha, Spusta, Kotlár

Branky:      5         Nguyen Tri Dung                 21',30', 35', 38,' 45'

                   5         Vyčichlo                               19', 20', 32', 38', 39'

                   3         Dlask                                     4', 15', 28'

                   1         Spusta                                    40'

                   1         Kotě                                       48' 

                    

                   

Sdružený přebor starších přípravek - jaro 2017

Rozpis mistrovských zápasů - starší přípravka jaro 2017 (G1A)
kolo den datum zápas výkop sraz odjezd
13 SO 01.04.17 TJ Kopisty - TJ Sokol Horní  Jiřetín 9:00 8:15  
14 SO 08.04.17 TJ Sokol Březno - TJ Kopisty 10:00 8:30 8:45
15     VOLNO      
16 SO 22.04.17 FK Klášterec n./O A - TJ Kopisty 10:00 8:00 8:15
17 SO 29.04.17 TJ Kopisty - SK Strupčice 10:00 9:15  
18 SO 06.05.17 TJ Sokol Vilémov - TJ Kopisty 9:15 7:15 7:30
19 NE 14.05.17 TJ Kopisty - 1.FC Spořice 10:00 9:15  
20 SO 20.05.17 TJ Sokol Bečov - TJ Kopisty 10:00 8:30 8:45
21 NE 28.05.17 TJ Kopisty - FK Tatran Kadaň B 9:00 8:15  
22 SO 03.06.17 FK Klášterec n./O B - TJ Kopisty 10:00 8:00 8:15
12 SO 10.06.17 SFK Meziboří - TJ Kopisty 10:30 9:15 9:30
  Statistika  - starší přípravka      
  ročník 2016-2017      
           
# JMÉNO KLUB G ŽK ČK
1. Benjamín Černý Fotbalový klub Klášterec nad Ohří 82 0 0
2. Ondřej Vyčichlo Tělovýchovná jednota Kopisty, z.s. 64 0 0
3. Patrik Kupec Tělovýchovná jednota Kopisty, z.s. 64 0 0
4. Vilém Hirsch Tělovýchovná jednota Sokol Bečov z.s. 58 0 0
5. Filip Dvořáček TJ Sokol Březno, z.s. 48 0 0
6. Adam Štandera Sportovní fotbalový klub Meziboří 47 0 0
7. Vincent Národa TJ Sokol Březno, z.s. 46 0 0
8. Jakub Novák TJ Sokol Vilémov, z.s. 39 0 0
9. Martin Jakub Šercl Fotbalový klub Tatran Kadaň z.s. 29 0 0
10. Filip Blaha Tělovýchovná jednota Kopisty, z.s. 29 0 0
32. Štěpán Dlask Tělovýchovná jednota Kopisty, z.s. 14 0 0
41. Michal Konečný Tělovýchovná jednota Kopisty, z.s. 9 0 0
48. Štěpán Handl Tělovýchovná jednota Kopisty, z.s. 8 0 0
57. Marek Nistor Tělovýchovná jednota Kopisty, z.s. 6 0 0
81. Marek Kotě Tělovýchovná jednota Kopisty, z.s. 3 0 0
85. Tri Dung Nguyen Tělovýchovná jednota Kopisty, z.s. 3 0 0
90. Ondřej Polívka Tělovýchovná jednota Kopisty, z.s. 2 0 0
104. Daniel Kotlár Tělovýchovná jednota Kopisty, z.s. 2 0 0
105. Jakub Vyhnal Tělovýchovná jednota Kopisty, z.s. 2 0 0
113. František Zeman Tělovýchovná jednota Kopisty, z.s. 1 0 0
114. Stanislav Slavík Tělovýchovná jednota Kopisty, z.s. 1 0 0
125. David Šnábl Tělovýchovná jednota Kopisty, z.s. 1 0 0
           
           
           
           

22.kolo                              FK Klášterec "B" -  TJ Kopisty    1 : 9     ( 0 : 6 )

Sestava:         Konečný, Vyhnal, Blaha, Nistor, Vyčichlo, Dlask, Kotlár, Zeman, Kotě, Nguyen, Kupec,

                       Handl

Branky:      2         Konečný             13', 23'

                   2         Vyčichlo            1', 27'

                   1         Blaha                 20'

                   3         Nguyen              11', 14', 34'

                   1         Kotlár                23'   

12.kolo                              SFK Meziboří -  TJ Kopisty    4 : 4     ( 1 : 2 )

Sestava:         Konečný, Vyhnal, Nistor, Vyčichlo, Kupec, Dlask, Handl, Blaha, Zeman, Kotě, Nguyen,

                      Kotlár

Branky:      1         Konečný             7'

                   2         Vyčichlo            43', 45'

                   1         Blaha                 20'

21.kolo                              TJ Kopisty - FK Tatran Kadaň  "B"          6 : 15       ( 3 : 6 )

Sestava:  Vyhnal, Konečný, Blaha, Nistor,Vyčichlo, Dlask, Kotlár, Zeman, Kotě, Nguyen, Kupec, Handl 

Branky:      3        Vyčichlo           4', 28', 41'

                   1        Kotlár               3'

                   2        Kupec             13', 15', 25'

20.kolo                              TJ Sokol Bečov -  TJ Kopisty    5 : 7     ( 5 : 3 )

Sestava:         Konečný, Vyhnal, Nistor, Vyčichlo, Kupec, Dlask, Handl, Blaha, Zeman, Kotě, Nguyen,

                      Kotlár

Branky:      3         Kupec               4', 8', 41'

                   3         Vyčichlo           1', 44', 50'

                   1         Nistor                40'

19.kolo                              TJ Kopisty - 1.FC Spořice            12 : 5     ( 6 : 1 )

Sestava: Konečný, Vyhnal, Blaha, Nistor, Vyčichlo, Dlask, Kupec, Zeman, Kotě, Nguyen, Kotár, Handl

 

Branky:  6         Kupec                2', 5', 7', 10', 15' 20'

               6         Vyčichlo            20', 27', 30', 38', 42', 46'      

18.kolo                              TJ Sokol Vilémov -  TJ Kopisty    4 : 12     ( 2 : 6 )

Sestava:         Zeman, Konečný, Vyhnal, Nistor, Vyčichlo, Kupec, Dlask, Handl, Blaha 

Branky:      4         Kupec               12', 27', 39', 42'

                   4         Vyčichlo           4', 8', 21', 25'

                   2         Konečný           18', 45'

                   1         Blaha                14'

                   1         Dlask                38'

17.kolo                              TJ Kopisty - SK Strupčice    15 : 6     ( 5 : 3 )

Sestava: Vyhnal, Nistor, Kotě, Vyčichlo, Kupec, Dlask, Konečný,Blaha, 

Branky:  5         Kupec              26', 40', 45', 48', 49'

               4         Blaha               1', 41', 46', 47'

               4         Handl               11', 25', 28', 49'

               2         Vyčichlo           4', 21'     

16.kolo                              FK Klášterec n./O. A -  TJ Kopisty    14 : 4     ( 9 : 1 )

Sestava:         Konečný, Vyhnal, Nistor, Vyčichlo, Kupec, Dlask, Handl, Blaha 

Branky:  2         Blaha               30', 35'

               1         Kupec              10'

               1         Vyhnal             20'

15.kolo                              VOLNO

14.kolo                              TJ Sokol Březno - TJ Kopisty            3 : 7     ( 3 : 3 )

Sestava:   Vyhnal, Kupec, Vyčichlo, Blaha, Nistor, Konečný, Dlask, Handl

 

Branky:  1        Vyčichlo         2'

               1        Blaha              3'

               2        Kupec             7', 45'

               2        Dlask              35', 40'

               1        Vyhnal            45'

13.kolo                              TJ Kopisty - TJ  Sokol Horní Jiřetín    11 : 9     ( 4 : 5 )

Sestava: Vyhnal, Nistor, Kotě, Nguyen, Vyčichlo, Kupec, Dlask, Konečný,Blaha, Spusta, Handl 

Branky:  7         Vyčichlo          5', 25', 26', 27', 29', 43', 44'

               3         Kupec              7', 29', 38'

               1         Konečný          14'

Sdružený přebor starších přípravek podzim 2016

                                        

Rozpis mistrovských zápasů - starší přípravka podzim 2016 (G1A)
kolo den datum zápas výkop sraz odjezd
2 NE 04.09.16 TJ Sokol Jiřetín - TJ Kopisty 9:00 8:00 8:15
3 NE 11.09.16 TJ Kopisty - TJ Sokol Březno 9:00 8:30  
4 SO 17.09.16 VOLNO      
5 NE 25.09.16 TJ Kopisty - FK Klášterec n./O A 9:00 8:30  
1 STŘ 28.09.16 TJ Kopisty - SFK Meziboří 16:30 16:00  
6 SO 01.10.16 SK Strupčice - TJ Kopisty 11:00 9:45 10:00
7 NE 09.10.16 TJ Kopisty - TJ Sokol Vilémov 9:00 8:30  
8 SO 15.10.16 1.FC Spořice - TJ Kopisty 9:00 7:45 8:00
9 NE 23.10.16 TJ Kopisty - TJ Sokol Bečov 9:00 8:30  
10 SO 29.10.16 FK Tatran Kadaň B - TJ Kopisty 9:00 7:30 7:45
11 NE 06.11.16 TJ Kopisty - FK Klášterec n./O B 9:00 8:30  

11.kolo                              TJ Kopisty - FK Kášterec n./O. B    12 : 6     ( 4 : 2 )

Sestava: Vyhnal, Blaha, Nistor, Konečný, Vyčichlo, Handl, Kupec, Dlask, Kotě, Šnáb D., Kotlár,

                 Šnábl M.

Branky:  1         Blaha               39'

               5         Vyčichlo          6', 9', 33', 41', 47' 

               5         Kupec             15', 18', 27', 43', 45'

               1         Nistor              31'

10.kolo                              FK Tatran Kadaň B - TJ Kopisty            6 : 13     ( 3 : 3 )

Sestava:   Vyhnal, Kupec, Vyčichlo, Blaha, Nistor, Konečný, Dlask, Handl, Kotě, Šnábl D., Kotlár

 

Branky:  2        Vyčichlo         32', 46'

               5         Kupec            10', 14', 18', 38', 48'

               4         Blaha             29', 35', 39', 41'

               2         Handl            37', 47'

 

9.kolo                              TJ Kopisty - TJ Sokol Bečov          15 : 4     ( 7 : 2 )

Sestava: Vyhnal, Blaha, Nitor, Konečný, Vyčichlo, Handl, Kupec, Dlask, Kotě, Šnáb D.

Branky:  2         Blaha               6', 8'

               4         Vyčichlo          3', 31', 35', 48'

               6         Kupec             14', 16', 28', 32', 33', 33'

               1         Šnábl D.          36'

8.kolo                              FC Spořice  - TJ Kopisty            3 : 16     ( 2 : 5 )

Sestava:   Vyhnal, Kupec, Vyčichlo, Blaha, Nistor, Konečný, Dlask, Handl

 

Branky:  3        Vyčichlo         22', 26', 38'

               5         Kupec            7', 33',34', 35', 36'

               2         Blaha             25', 28'

               1         Konečný        41'

               3         Dlask             2', 37', 40'

               2         Handl            19', 50'

7.kolo                              TJ Kopisty - TJ Sokol Vilémov          8 : 4     ( 6 : 1 )

Sestava:  Vyčichlo, Vyhnal, Šnábl D., Blaha, Konečný,  Kupec, Kotě, Nistor, Handl, Dlask

Branky:  3         Blaha              6', 20', 40' 

               2         Vyčichlo        11', 22'

               1         Kupec            13'

               2         Kotě               17', 33'

             

6.kolo                              SK Strupčice  - TJ Kopisty            1 : 13     ( 1 : 7 )

Sestava:   Vyhnal, Kupec, Vyčichlo, Blaha, Kotlár, Nistor, Konečný, Kotě, Dlask

 

Branky:  3        Vyčichlo         9', 19', 27'

               3         Kupec            24', 33', 47'

               3         Blaha             25', 40', 42'

               2         Konečný        35', 45'

               1         Nistor            37'

5.kolo                              TJ Kopisty - FK Klášterec n./O. A  6 : 13     ( 3 : 5 )

Sestava:  Vyčichlo, Blaha, Kotlár, Kotě, Kupec, Nistor, Polívka

Branky:  2         Vyčichlo         23', 29'

               2         Kupec            3', 30'

               2         Polívka          4', 50'

             

4.kolo                             TJ Kopisty            VOLNO

 

3.kolo                              TJ Kopisty - TJ Sokol Březno           19 : 5     ( 5 : 2 )

Sestava:  Konečný, Dlask, Vyčichlo, Blaha, Handl, Kotě, Kupec, Nistor, Slavík

Branky:  6         Vyčichlo         11', 16', 17', 27', 30', 49'

               4         Dlask              29', 37', 39', 40',

               1         Kotě               46'

               4         Kupec            41', 44', 46', 47'

               2         Blaha             12', 31',

               2         Nistor            14', 36',

2.kolo                              TJ Sokol Horní Jiřetín - TJ Kopisty            1 : 13     ( 1 : 7 )

Sestava:  Konečný, Dlask, Vyčichlo, Blaha, Handl, Kotě, Kupec, Nistor, Slavík

Branky:  4        Vyčichlo         14', 24', 25',  47'

               2         Dlask              6', 23'

               1         Slavík             9',

               2         Kupec            11', 31'

               2         Blaha             35', 45' 

               1         Nistor            43'

1.kolo                              TJ Kopisty -SFK Meziboří               7 :5     ( 3 : 3 )

Sestava:  Vyhnal, Kupec, Vyčichlo, Blaha, Kotlár, Nistor, Konečný, Kotě, Dlask

Branky:   4        Kupec

                3        Vyčichlo

                    Sdružený přebor starších přípravek Chomutov

                                        sezona 2015 - 2016

         tabulky a výsledky zde         https://souteze.fotbal.cz/turnaje/homepage/1039

Jaro  2016

18.kolo                              TJ Sparta Radonice - TJ Kopisty            6 : 6     ( 3 : 2 )

Sestava:  Schusser, Šenkyřík, Kut,  Kupec, Blaha, Baláž, Dlask, Nistor, Vyčichlo,

               Handl    

Branky:  2        Vyčichlo        20', 35'

               2        Kut                23', 27'

               1        Šenkyřík        40'

               1        Blaha             42'     

17.kolo                              TJ Kopisty - TJ Sokol Bečov            3 : 11     ( 1 : 5 )

Sestava:  Schusser, Blaha, Dlask, Baláž, Konečný, Šenkyřík, Kut, Kupec, Nistor, Vyčichlo, Bielyová,

               Kotě, Handl, Spusta 

Branky:  2  Blaha                 23', 47'

               1  Kut                    44'    

16.kolo                              SK Ervěnice - Jirkov - TJ Kopisty            12 : 2     ( 6 : 2 )

Sestava:  Schusser, Šenkyřík, Kut,  Kupec, Blaha, Bielyová, Baláž, Dlask, Konečný, Nistor, Vyčichlo,

               Handl, Kotě, Spusta   

Branky:  2  Konečný            

15.kolo                              TJ Kopisty - FK Tatran Kadaň            3 : 8     ( 1 : 5 )

Sestava:  Studnička, Vyčichlo, Bielyová, Blaha, Dlask, Handl, Konečný, Kotě, Kupec, Lískovec,

               Schusser, Baláž, Spusta, Kut , Slavík

Branky:  1  Blaha                 24'

               1 Vyčichlo             34'

               1  Kupec                44'                  

14.kolo                              AFK Loko Chomutov - TJ Kopisty            2 : 14     ( 1 : 5 )

Sestava:  Studnička, Vyčichlo, Bielyová, Blaha, Dlask, Handl, Konečný, Kotě, Kupec, Lískovec,

               Schusser,  Spusta, Baláž, Ku, Slavík

Branky:  3    Kupec            4', 10', 15'

               2    Vyčichlo        7', 24' 

               1    Blaha              1'

               1    Spusta            11'

               1    Slavík            22'

               2    Kut                2', 7'

               1    Dlask             5'

               2    Kotě              8', 23'    

               1    Baláž            21'       

13.kolo                              TJ Kopisty - TJ Sokol Březno            13 : 4     ( 7 : 1 )

Sestava:  Schusser, Šenkyřík, Vyčichlo, Nistor, Kupec, Kotě, Konečný, Handl, Dlask, Blaha, Bielyová,

               Baláž, Spusta, Kut 

Branky:  2  Šenkyřík             15',45'

               4  Vyčichlo             3', 23', 41', 43' 

               2  Blaha                  10', 12'

               1  Kotě                    11'

               2  Kupec                  25', 50'

               1  Nistor                  35'

               1  Handl                  42'       

 

12.kolo                              TJ Kopisty - TJ Sokol Horní Jiřetín              11 : 5     ( 5 : 3 )

Sestava:  Schusser, Šenkyřík, Kut, Baláž, Blaha, Dlask, Konečný, Kupec, Nistor, Vyčihlo, Kotě, Handl,

               Spusta 

Branky:  3  Baláž            3', 48', 50'

               2  Šenkyřík      18', 24'

               2  Blaha            5', 12'

               1  Vyčichlo       33'

               3   Kupec          38', 42', 43'  

11.kolo                              FK Klášterec B - TJ Kopisty            2 : 18     ( 1 : 9 )

Sestava:  Schusser, Blaha, Nistor, Kupec, Konečný, Handl, Dlask, Vyčichlo, Kotě, Spusta, Studnička

Branky:  3      Kotě            2', 10', 12'

               4      Blaha           4', 9', 31', 32'  

              1       Spusta          16'

              8       Kupec           22', 24', 34', 35', 41', 42', 45', 48'

              1       Vyčichlo       30'

10.kolo                              TJ Kopisty - FK Klášterec  A            4 : 5     ( 1 : 3 )

Sestava:  Šenkyřík, Kut, Baláž, Blaha, Dlask, Konečný, Nistor, Vyčichlo, Schusser, Handl, Spusta

Branky:  2  Baláž            2' , 29'

               1  Nistor           31'  

               1  Schusser       46'

Podzim 2015

9.kolo                              TJ Kopisty - TJ Sparta Radonice            13 : 1     ( 4 : 1 )

Sestava:  Šenkyřík, Kut, Baláž, Blaha, Vyčichlo, Polívka, Schusser, Raiminius

Branky:  2  Schusser     9', 29'

               5  Polívka      5', 23', 30', 37', 50'  

               2  Blaha         18', 44'

               3 Vyčichlo     28', 39', 43'

               1 Baláž           48'

 

8.kolo                             TJ Sokol Bečov - TJ Kopisty     4 : 12     ( 2 : 6)

Sestava: Šenkyřík, Blaha, Baláž, Kut, Polívka, Schusser, Raiminius

Branky:  3  Raiminius   16', 28', 29'

               2  Polívka       22', 35'

               2  Baláž          8', 45'

               1  Blaha          40'

               1  Schusser     37'  

               1  Kut             7'  

               2  Vyčichlo    13', 15'

7.kolo                              TJ Kopisty - SK Jirkov - Ervěnice     5 : 7     ( 3 : 3)

Sestava:  Šenkyřík, Kut, Baláž, Blaha, Nistor, Polívka, Schusser, Raiminius

Branky:  2  Raiminius  3', 24'

               2  Schusser    2', 45'

               1  Nistor  39'

6.kolo                             FK Tatran Kadaň - TJ Kopisty     6 : 7     ( 2 : 3)

Sestava: Šenkyřík, Schusser, Nistor, Kut, Blaha, Baláž, Vyčichlo, Polívka

Branky:  2  Polívka       1', 45'

               1  Kut             2'

               1  Vyčichlo    21'

               1  Baláž          26'

               1  Nistor         34' 

               1  Šenkyřík     47'

5.kolo                             TJ Kopisty  - AFK Loko Chomutov    42 : 0    (  25 : 0 )

Sestava:  Šenkyřík, Kut, Baláž, Blaha, Vyčiclo, Polívka, Schusser, Raiminius

Branky:  7  Raiminius 

               3  Schusser    

               3  Šenkyřík  

               7  Blaha

               8  Kut

               5  Vyčichlo 

               9  Polívka

 

 

 

4.kolo                             TJ Sokol Březno - TJ Kopisty     1 : 23     ( 0 : 12)

Sestava: Šenkyřík, Baláž, Vyčichlo, Blaha, Polívka, Schusser, Raiminius

Branky:  5  Raiminius  1', 3', 17', 18', 49'

               3  Polívka      16', 30', 32'

               2  Baláž         41',45'

               4  Blaha         10', 22', 24', 27'

               3  Schusser    2', 26', 42'     

               5  Vyčichlo    11', 19', 25' 40', 46' 

               1  Šenkyřík     29'

3.kolo                             TJ Sokol Horní Jiřetín - TJ Kopisty     1 : 13     ( 1 : 7)

Sestava: Šenkyřík, Blaha, Vyčichlo, Baláž, Polívka, Schusser, Raiminius

Branky:  5  Raiminius  2', 6', 18', 21', 37'

               3  Polívka      4', 30', 42'

               2  Baláž         24', 27'

               2  Blaha         33', 47'   

               1  Schusser    15'     

2.kolo                              TJ Kopisty - FK Klášterec B           14 : 1     ( 9 : 0)

Sestava:  Šenkyřík, Kut, Blaha, Vyčichlo, Schusser, Raiminius, Konečný

Branky:  2  Raiminius 

               3  Vyčichlo    

               1  Kut

               3  Konečný

               2  Šenkyřík

               3  Blaha  

                

1.kolo                              FK Klášterec A - TJ Kopisty           2 : 12     ( 1 : 6)

Sestava:  Šenkyřík, Blaha, Baláž, Nistor, Kut, Vyčichlo, Schusser, Raiminius, Polívka

Branky:  3  Raiminius 

               1  Vyčichlo    

               1  Nistor

               3  Baláž

               1  Šenkyřík

               1  Blaha  

               1  Polívka

               1  Schusser

                

                    Okresní přebor st.přípravky sk.B

                                sezóna 2014/2015

  ROZLOSOVÁNÍ + AKTUÁLNÍ TABULKA + VÝSLEDKY : ZDE

---------------------------------------------------------------------------------------

  TABULKA PO PODZIMNÍ ČÁSTI- SEZONA 2014/2015

  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body PK (Prav)
 
1. Kopisty 14 11 1 2 151: 53 34   ( 13)
 
2. Bečov 12 9 2 1 147: 49 29   ( 11)
 
3. Blšany/Podbořany B 14 8 2 4 100: 73 26   ( 5)
 
4. Postoloprty 13 8 0 5 67: 70 24   ( 3)
 
5. Strupčice 13 7 1 5 85: 72 22   ( 1)
 
6. 1. SK Jirkov 14 3 1 10 54: 63 10   (-11)
 
7. Klášterec 14 2 1 11 39:148 7   (-14)
 
8. Horní Jiřetín 12 1 0 11 28:143 3   (-12)
 

 

STŘELCI : RAIMINIUS     49

                    POLÍVKA          20

                    MICHNA          18

                    KARAS             15

                    KUT                   14

                    KVAPIL             13

                    BALÁŽ               12

                    ŠENKYŘÍK         9

                    BLAHA                1

---------------------------------------------------------------------------------------

                                      14. kolo  9.11.2014 neděle

                 TJ KOPISTY - BLŠANY/PODBOŘANY  7 : 6  ( 5 : 3 )

SESTAVA: Šenkyřík, Karas, Kvapil(2g.), Kut, Michna(1g.), Raiminius(3g.), Polívka, Baláž(1g.), Pagač

---------------------------------------------------------------------------------------

                                      13. kolo  1.11.2014 sobota

                 FK POSTOLOPRTY - TJ KOPISTY  4 : 10  ( 2 : 7 )

 SESTAVA: Pagač, Blaha(1g.), Karas, Kvapil, Kut, Michna(2g.), Raiminius(5g.), Polívka(2g.), Baláž, Šenkyřík

---------------------------------------------------------------------------------------

                                      12. kolo 28.10.2014 úterý

                 SK STRUPČICE - TJ KOPISTY  4 :8 ( 2 : 3 )

 SESTAVA: Pagač, Karas(1g.), Kut, Kvapil(1g.), Michna(2g.), Raiminius(2g.), Polívk, Baláž(2g.), Šenkyřík 

---------------------------------------------------------------------------------------

                                     11. kolo  25.10.2014 sobota

            TJ KOPISTY - FK KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ  21 : 4 ( 9 : 1 )

SESTAVA:  Pagač, Karas(3g.), Kut(2g.), Kvapil(1g.), Michna(2g.), Raiminius(10g.), Polívka, Baláž(1g.), Šenkyřík(2g.)

---------------------------------------------------------------------------------------

                                     10. kolo 19.10.2014  neděle

                        1. SK JIRKOV - TJ KOPISTY  3 : 8 ( 2 : 4 )

SESTAVA: Šenkyřík, Kvapil, Karas(2g.), Kut, Baláž(1g.), Michna(1g.), Raiminius(4g.), Polívka

---------------------------------------------------------------------------------------

                                       9.kolo 11.10.2014 sobota 

                         TJ KOPISTY - STRUPČICE  4 : 7 ( 1 : 1 )

SESTAVA: Šenkyřík,  Pagač , Karas, Kut, Kvapil, Michna(1g.), Raiminius(2g.), Biely, Baláž(1g.)

---------------------------------------------------------------------------------------

                                       8.kolo 8.10.2014 středa

                TJ SOKOL BEČOV -TJ KOPISTY  9 : 9 ( 8 : 5 )

SESTAVA: Pagač, Zsemlye, Kvapil, Kut(3g.), Michna(1.g), Raiminius(2g.), Polívka(1g.),   Šenkyřík(2g.)

---------------------------------------------------------------------------------------

                                       7.kolo 27.9.2014 sobota 

             TJ KOPISTY - SOKOL HORNÍ JIŘETÍN  18 : 0 ( 9 : 0 )

SESTAVA: Pagač, Karas(1g.), Kut(3g.), Kvapil(2g.), Michna, Raiminius(4g.), Polívka(5g.), Baláž, Šenkyřík(3g.)
 

---------------------------------------------------------------------------------------

                                      6. kolo 24.9.2014 středa

                       TJ KOPISTY - SOKOL BEČOV  6 : 8 ( 5 : 4 )

SESTAVA: Pagač, Zsemlye, Karas(2g.), Kut, Kvapil, Michna, Raiminius(3g.), Polívka, Baláž, Šenkyřík

--------------------------------------------------------------------------------------

                                     5. kolo  21.9.2014  středa

   FK CHMEL BLŠANY/PODBOŘANY A - TJ KOPISTY  1 : 11 ( 1 : 5 )

SESTAVA: Pagač, Karas(2g.), Kut, Kvapil(1g.), Michna, Raiminius(3g.), Polívka(2g.), Baláž(1g.), Šenkyřík(2g.)  
 

---------------------------------------------------------------------------------------

                                      4.kolo středa 14.9.2014

                TJ KOPISTY - FK POSTOLOPRTY  9 : 2 ( 4 : 1 ) 

SESTAVA: Pagač, Polívka(2g.), Karas(1g.), Kut, Kvapil(1g.), Michna(1g.), Raiminius(3g.), Baláž(1g.)
 

---------------------------------------------------------------------------------------

                                      3.kolo sobota 10.9.2014

        TJ SOKOL HORNÍ JIŘETÍN - TJ KOPISTY   2 : 10  ( 1 : 5 )

Sestava:Pagač, Baláž(1.g), Karas(3.g), Kut(1.g), Kvapil, Michna(2.g), Raiminius(1.g), Polívka(2.g), Zsemlye
 

---------------------------------------------------------------------------------------

                           2.kolo sobota 6.9.2014 10:00(sraz 8:15)

                       FK Klášterec nad Ohří - TJ Kopisty 2:21 (1:8)

 Sestava:  Pagač - Baláž(3.g), Kut(3.g), Kvapil(4.g), Michna(4.g), Raiminius(4.g), Polívka(3.g)

--------------------------------------------------------------------------------------

                          1.kolo sobota 30.8.2014 10:00(sraz 9:00)

                                  TJ Kopisty  -  1.SK Jirkov  9:1(4:0)

 

 

Sestava: Pagač - Baláž, Kut(2.g) , Kvapil(1.g), Polívka(2.g), Michna(1.g), Raiminius(3.g)

 

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6.kolo                             Tatran Kadaň  - TJ Kopisty     6 : 7     ( 2 : 3 )

Sestava: Šenkyřík, Blaha, Vyčichlo, Baláž, Schusser, Nistor, Kut, Polívka

               2  Polívka      1', 45'

               1  Baláž         26'

               1  Kut             2'  

               1 Vyčichlo    21'

               1 Šenkyřík    47'    

               1 Nistor        34'

  

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY: ZDE                    AKTUÁLNÍ TABULKA: ZDE LOS SOUTĚŽE: ZDE

Sezóna 2013/2014

4.11.2013

TJ Kopisty - Sokol Horní Jiřetín 12:4 (8:0)

Sestava : Plachý - Suttner, Karas, Szemlye, Šenkyřík, Raiminius, Jeníček, Kvapil, Michna, Pagač

Branky : Suttner a Karas po 3, Jeníček a Raiminius po 2, Kvapil a Szemlye 1

Trenér : Miroslav Suttner

8. kolo 26.10.2013

Sokol Bečov - TJ Kopisty 2:7 (0:3)

Sestava : Plachý - Szemlye, Michna, Klokoč, Pagač, Raiminius, Kvapil

Branky : Raiminius 5, Raiminius 2

Trenér : Miroslav Suttner

7. kolo 19.10.2013

TJ Kopisty - Aver Roma 9:3 (4:2)

Sestava : Plachý - Suttner, Szemlye, Šenkyřík, Raiminius, Jeníček, Kvapil, Michna, Klokoč, Pagač

Branky : Jeníček a Raiminius po 3, Kvapil 2, Szemlye 1

Trenér : Miroslav Suttner

6. kolo 12.10.2013

Sokol Obrnice - TJ Kopisty 2:3 (0:2)

Sestava : Plachý - Karas, Szemlye, Michna, Klokoč, Pagač, Raiminius

Branky : Raiminius 2, Karas 1

Trenér : Miroslav Suttner

4. kolo 29.09.2013

Sokol Horní Jiřetín - TJ Kopisty 2:11 (2:5)

Sestava : Pagač - Suttner, Karas, Szemlye, Jeníček, Michna, Klokoč,

Branky : Jeníček 5, Karas 4, Suttner a Szemlye 1

Trenér : Miroslav Suttner

3. kolo 19.09.2013

TJ Kopisty - Sokol Bečov 8:3 (3:2)

Sestava : Plachý - Suttner, Karas, Šenkyřík, Raiminius, Jeníček, Kvapil, Michna, Klokoč, Pagač

Branky : Jeníček 3, Karas a Raiminius po 2, Klokoč 1

Trenér : Miroslav Suttner

2. kolo 15.09.2013

Aver Roma - TJ Kopisty 3:5 (2:1)

Sestava : Plachý - Suttner, Karas, Šenkyřík, Raiminius, Jeníček, Kvapil, Michna, Klokoč, Pagač

Branky : Suttner, Kvapil, Raiminius, Jeníček po 1, 1 gól vlastní

Trenér : Miroslav Suttner

1. kolo 08.09.2013

TJ Kopisty - TJ Sokol Obrnice 4:5 (3:3)

Sestava : Plachý - Suttner, Karas, Jeníček, Kvapil, Michna, Klokoč, Pagač

Branky : Karas 2, Suttner a Kvapil po 1

Trenér : Miroslav Suttner

Poslední utkání sezóny 2012/2013

Sobota 08.06.2013 od 10.00 hodin

TJ Kopisty - Sokol Horní Jiřetín 7:14 (2:10)

Sestava : Plachý - Karas, Puža, Hajník, Michna, Klokoč, Pagač, Raiminius, Šenkyřík

Branky : Raiminius 3, Hajník 2, Karas a Klokoč po 1

Sobota 01.06.2013 od 09.00 hodin

Sokol Obrnice - TJ Kopisty 9:6

Sestava : Pagač - Šenkyřík, Karas, Puža, Michna, Klokoč, Raiminius, Jeníček

Branky : Puža a Klokoč po 2, Karas a Raiminius po 1

Úterý 21.05.2013 od 17.00 hodin

TJ Kopisty - SFK Meziboří 2:3 (0:3) 

Sestava :

Branky :

Neděle 19.05.2013 od 11.00 hodin

SK Viktoria Lom - SK Kopisty 14:2 (8:1)

Sestava :

Branky :

Neděle 12.05.2013 od 09.00 hodin

TJ Kopisty - Sokol Bečov 7:6 (3:2)

Sestava : Pagač - Karas, Puža, Michna, Klokoč, Raiminius, Jeníček

Branky :  Karas 4, Raiminius 2, Michna 1

Neděle 05.05.2013 od 09.00 hodin

Sokol Horní Jiřetín - TJ Kopisty 9:3 (5:1)

Sestava : Plachý - Suttner, Karas, Puža, Hajník, Michna, Klokoč, Pagač, Raiminius, Jeníček

Branky : Karas, Klokoč, Jeníček po 1

Neděle 28.04.2013 od 09.00 hodin

TJ Kopisty - Sokol Obrnice 5:4 (2:2)

Sestava : Plachý - Suttner, Karas, Puža, Michna, Klokoč, Pagač, Raiminius, Jeníček

Branky : Klokoč 2, Suttner, Puža, Raiminius po 1

Sobota 20.04.2013 od 10.00 hodin

SFK Meziboří - TJ Kopisty 5:5 (1:2)

Sestava : Plachý - Karas, Puža, Michna, Klokoč, Pagač, Suttner, Raiminius

Branky : Suttner 2, Karas, Michna, Raiminius po 1

Středa 17.04.2013 od 16.00 hodin

TJ Kopisty - SK Viktoria Lom 4:11 (3:7)

Sestava : Plachý - Suttner, Karas, Puža, Hajník, Michna, Klokoč, Pagač, Raiminius, Jeníček

Branky : Karas 2, Suttner a Raiminius po 1

Sobota 06.04.2013 od 09.00 hodin

Sokol Bečov - TJ Kopisty 8:7 (1:3)

Sestava : Plachý - Karas, Puža, Hajník, Michna, Klokoč, Pagač, Raiminius, Jeníček

Branky : Hajník 3, Karas 2, Puža a Jeníček 1

Neděle 04.11.2012 od 10.00 hodin

SK Kopisty - Sokol Horní Jiřetín 2:10 (0:5)

Sestava : Pagač - Karas, Suttner, Hajník, Puža, Jeníček, Michna, Klokoč

Branky : Karas 2

Sobota 27.10.2012 od 09.00 hodin

Sokol Obrnice - SK Kopisty 0:2 (0:2) 

Sestava : Plachý - Puža, Hajník, Klokoč, Karas, Pagač, Jeníček

Branky : Puža 2

Sobota 20.10.2012 od 10.00 hodin

SK Kopisty - SFK Meziboří 2:10 (1:5)

Sestava : Plachý - Zeman, Karas, Puža, Hajník, Michna, Klokoč, Ševčík, Pagač, Jeníček

Branky : Puža 2

Neděle 14.10.2012 od 11.00 hodin

SK Viktoria Lom - SK Kopisty 9:8 (6:3)

Sestava : Plachý - Klokoč, Puža, Zeman, Hajník, Jeníček, Pagač, Michna, Karas

Branky : Hajník 4, Karas 3, Jeníček 1

Sobota 6.10.2012

SK Kopisty - Sokol Bečov 8:12 (4:6)

Sestava : Pagač - Plachý, Karas, Puža, Michna, Klokoč, Jeníček

Branky : Puža 4, Karas 2, Klokoč a Jeníček 1

Neděle 30.09.2012 od 09.00 hodin

Sokol Horní Jiřetín - SK Kopisty 15:2 (4:0)

Sestava : Plachý - Suttner, Puža, Hajník, Michna, Pagač, Jeníček, Kvapil, Ševčík Vítězslav, Ševčík Vojtěch

Branky : Suttner a Ševčík Vítězslav po 1

Sobota 22.09.2012

SK Kopisty - Sokol Obrnice 10:2 (6:1)

Sestava : Plachý - Suttner, Puža, Hajník, Michna, Klokoč, Pagač, Jeníček

Branky : Suttner 4, Michna a Klokoč po 2, Puža a Hajník po 1

Sobota 15.09.2012

FK Meziboří  - SK Kopisty 5:2

Sestava : Plachý - Suttner, Karas, Hajník, Jeníček, Pagač, Michna, Klokoč, Zeman, Puža

Branky : Karas a Puža po 1

Neděle 09.09.2012

SK Kopisty - SK Viktoria Lom 1:11

Sestava : Plachý - Suttner, Karas, Hajník, Jeníček, Pagač, Michna, Klokoč, Zeman,

Branky : Jeniček 1

Sobota 01.09.2012

Sokol Bečov - SK Kopisty  9:11 (3:6)

Sestava : Plachý - Suttner, Karas, Jeníček, Pagač, Michna, Klokoč

Branky : Karas 9, Suttner a Jeniček po 1

TOPlist