Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

TJ KOPISTY

Rozlosování - tabulka - soupiska

Nový blok - dvojitým kliknutím zde, zahájíte úpravu bloku...

Okresní přebor  žáků  sezona 2018 / 2019 - podzim

Rozpis mistrovských zápasů 
kolo den datum zápas výkop sraz odjezd
1 SO 01.09.18 TJ Kopisty - Sport Lom 11:00    
14 ST 05.09.18 TJ Kopisty - FK Havraň 16:00    
2 NE 09.09.18 SFK Meziboří - TJ Kopisty 14:00    
13 ST 12.09.18 TJ Sokol Bečov - TJ Kopisty 16:00    
3 SO 15.09.18 TJ Kopisty - TJ Sokol Horní Jiřetín 11:00    
12 ST 19.09.18 TJ Kopisty - FK Hrobčice 16:00    
4 SO 22.09.18 TJ Kopisty - TJ Sokol Obrnice 11:00    
11 ST 26.09.18 TJ Sokol Obrnice - TJ Kopisty 16:00    
5 SO 29.09.18 FK Hrobčice - TJ Kopisty 11:00    
6 SO 06.10.18 TJ Kopisty - TJ Sokol Bečov 11:00    
7 SO 13.10.18 FK Havraň - TJ Kopisty 11:00    
8 SO 20.10.18 Sport Lom - TJ Kopisty 11:00    
9 SO 27.10.18 TJ Kopisty - FSK Meziboří 11:00    
10 SO 03.11.18 TJ Sokol Horní Jiřetín - TJ Kopisty 11:00    

Aktuální tabulka

 

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body Penalty + Penalty -
1 TJ Kopisty 7 5 0 2 56:20 15 0 0
2 FK Hrobčice 5 5 0 0 28:4 15 0 0
3 TJ Sokol Bečov 6 4 0 2 51:24 12 0 0
4 SFK Meziboří 5 3 0 2 42:19 10 0 1
5 Sport Lom 4 2 0 2 7:32 6 0 0
6 FK Havraň 6 2 0 4 24:43 5 1 0
7 TJ Sokol Horní Jiřetín 6 1 0 5 14:60 3 0 0
8 TJ SOKOL Obrnice 5 0 0 5 12:32 0 0 0

14. kolo                             TJ Kopisty   -   FK Havraň               11 : 3    (7 : 2)

Sestava:   Pagač, Kut, Kotlár, Baláž, Karas, Žalud, Kicl, Melichárek Roman, Melichárek Damián, Pech, Hotový,

                  Blaha, Kotě, Kubišta               

                

Branky:       4        Pech                           5', 10', 15', 25'                                     ŽK   

                     2        Karas                           12', 35'

                     1        Kicl                              29'

                     1        Kotlár                           17'

                     2        Melichárek R.              19', 26'

                     1        Žalud                            38'              

13. kolo                              TJ Sokol Bečov  -  TJ Kopisty                2 : 5    (1 : 1)

Sestava:   Pagač, Kut, Kotlár, Baláž, Hotový, Žalud, Kicl, Melichárek Roman, Melichárek Damián, Pech, Karas

                  Blaha, Kotě, Kubišta               

                

Branky:       4        Karas                            14', 38', 41', 53'                                    ŽK   

                     1        Kotlár                           57'

                     1        Melichárek D.             55'

4. kolo                             TJ Kopisty   -   TJ Sokol Obrnice             8 : 0    (1 : 0)

Sestava:   Pagač, Kut, Kotlár, Baláž, Hotový, Kicl,  Kubišta, Melichárek Roman, Melichárek Damián, Karas, 

                  Blaha, Kotě, Žalud              

                

Branky:       4        Karas                           10', 27', 30', 50'                                          ŽK   

                     1        Žalud                           3'

3. kolo                             TJ Kopisty   -   TJ Sokol Horní Jiřetín               8 : 0    (1 : 0)

Sestava:   Melichárek RomanPagač, Kut, Kotlár, Baláž, Karas, Žalud, Kicl,  Melichárek Damián, Pech, Hotový,

                  Blaha, Kotě, Kubišta               

                

Branky:       2        Pech                            18', 55'                                          ŽK   

                     2        Kut                              31', 59'

                     1        Kotlár                          50'

                     1        Melichárek D.             43'

                     1        Kotě                            45'    

                     1        Karas                           35'

2. kolo                              SFK Meziboří  -  TJ Kopisty                10 : 3    (4 : 2)

Sestava:   Pagač, Kut, Kotlár, Baláž, Hotový, Žalud, Kicl, Melichárek Roman, Melichárek Damián, Pech, Karas

                  Blaha, Kotě, Kubišta               

                

Branky:       1        Pech                            3'                                                       ŽK   

                     1        Karas                           24'

                     1        Melichárek D.             55'

                   

1. kolo                             TJ Kopisty   -   Sport Lom               23 : 1    (14 : 0)

Sestava:   Pagač, Kut, Kotě, Hotový, Kupec, Kicl, Žalud, Melichárek Roman, Melichárek Damián, Kotlár Daniel,

                  Blaha, Pech, Kubišta              

                

Branky:       6        Blaha                           7', 15', 19', 22', 25' ,46'                            ŽK   46' Pech, 60' Blaha

                     5        Kicl                              6', 8', 41', 49', 58'

                     5        Melichárek Roman      6', 19', 21', 25', 57'

                     3        Žalud                            11', 18', 54'

                     1        Pagač                           45'

                     1        Kut                               37'

                     1        Kotě                             48'

                     1        Pech                             25'

 

                           Okresní přebor  žáků  -  jaro 2018

Rozpis mistrovských zápasů - žáci jaro 2018 (E1A)
kolo den datum zápas výkop sraz odjezd
11 SO 07.04.18 TJ Kopisty - TJ Sokol H. Jiřetín 10:00    
12 SO 14.04.18 TJ Kopisty - FK Havraň 10:00    
13 NE 22.04.18 TJ Sokol Obrnnice - TJ Kopisty 10:00    
14 SO 28.04.18 TJ Kopisty - TJ Sokol Bečov 10:00    
15 NE 06.05.18 SFK Meziboří - TJ Kopisty 14:00    
16 SO 12.05.18 TJ Sokol H. Jiřetín - TJ Kopisty 10:00    
17 SO 19.05.18 FK Havraň - TJ Kopisty 12:00    
18 SO 26.05.18 TJ Kopisty - TJ Sokol Obrnice 10:00    
19 SO 02.06.18 TJ Sokol Bečov - TJ Kopisty 10:00    
20 SO 09.06.18 TJ Kopisty - SFK Meziboří 10:00    

20. kolo                             TJ Kopisty   -   MFK Meziboří               4 : 0    (2 : 0)

Sestava:   Pagač, Plachý, Pech, Čajkovský, Klokoč, Hotový, Kupec, Kicl, Sivák, Tirpál, Kut, Sinu, Žalud,

                 

                

Branky:       3        Klokoč                        12', 33', 42'                                                ŽK 

                     1        Čajkovský                   28'

                     

19. kolo                             TJ Sokol Bečov  -  TJ Kopisty                  3 : 0    (0 : 0)

Sestava:   Pagač, Plachý, Pech, Čajkovský, Klokoč, Kut, Hotový, Kupec, Kicl, Sivák, Tirpál, Sinu, Žalud

                 

                

Branky:       

18. kolo                             TJ Kopisty   -   TJ Sokol Obrnice               12 : 0    (5 : 0)

Sestava:   Pagač, Plachý, Pech, Čajkovský, Klokoč, Hotový, Kupec, Kicl, Sivák, Tirpál, Kut, Sinu, Žalud,

                 

                

Branky:       4        Sivák                         2', 17',33', 42'                                                ŽK 

                     4        Tirpál                        13', 15', 36', 39'

                     1        Plachý                       12'

                     1        Sinu                           38'

                     1        Kicl                           49'

                     1        Kupec                       54'    

17. kolo                             FK Havraň  -  TJ Kopisty                  0 : 29    (0 : 13)

Sestava:   Pagač, Plachý, Pech, Čajkovský, Klokoč, Kut, Hotový, Kupec, Kicl, Sivák, Tirpál, Sinu, Žalud

                 

                

Branky:       4        Tirpál                      1', 25', 35', 54' 

                     6        Kicl                         6', 14', 15', 18', 45', 51'

                     3       Kupec                       21', 41', 56'

                     9       Sivák                        2', 5', 32', 33', 43', 44', 46', 49', 52'

                     6       Sinu                          7', 11', 30', 36', 38', 58'

                     1       Pagač                        11'

16. kolo                             TJ Sokol H. Jiřetín  -  TJ Kopisty                  7 : 5    (4 : 2)

Sestava:   Pagač, Plachý, Pech, Čajkovský, Klokoč, Kut, Hotový, Kupec, Kicl, Sivák, Tirpál, Sinu, Žalud,

                 

                

Branky:       3        Kicl                         10', 53', 70'

                     1        Kut                          11'

                     1       Kupec                       52'

15. kolo                             SFK Meziboří  -  TJ Kopisty                  1 : 3    (0 : 2)

Sestava:   Pagač, Plachý, Pech, Čajkovský, Klokoč, Hotový, Kupec, Kicl, Sivák, Tirpál, Sinu, Žalud,

                 

                

Branky:       1        Kicl                         20'

                     2        Hotový                    26', 44'

14. kolo                             TJ Kopisty   -   TJ Sokol Bečov               7 : 2    (4 : 0)

Sestava:   Pagač, Plachý, Pech, Čajkovský, Klokoč, Hotový, Kupec, Kicl, Sivák, Tirpál, Kut, Sinu, Žalud,

                 

                

Branky:       1        Kupec                         12'                                                ŽK  9' Kicl, 52' Plachý

                     3        Sivák                           19', 25', 35'

                     3        Tirpál                           25', 39', 52'    

13. kolo                             TJ Sokol Obrnice  -  TJ Kopisty                  1 : 6    (1 : 2)

Sestava:   Pagač, Plachý, Pech, Čajkovský, Klokoč, Hotový, Kupec, Kicl, Sivák, Tirpál, Sinu, Žalud,

                 Blaha

                

Branky:       1        Kicl                         17'

                     1         Kupec                     50'

                     1         Čajkovský               47'

                     1         Žalud                      18'                    

                     1         Hotový                    32'       

                     1         Plachý                     43'                              

12. kolo                             TJ Kopisty  -  FK Havraň                  31 : 0    (15 : 0)

Sestava:   Pagač, Plachý, Pech, Čajkovský, Klokoč, Kut, Hotový, Kupec, Kicl, Sivák, Tirpál, Sinu, Žalud,

                 Zeman, Blaha

                

Branky:       15       Kicl                         2', 6', 13', 16', 20', 22', 24', 27', 32', 33', 36', 46', 55'

                     5         Kupec                      5', 11', 42', 44', 49',

                     8         Čajkovský               9', 15', 16', 25', 34', 38', 45', 49'

                     3         Kut                          31', 47', 48',                    

                     1         Hotový                    43',       

                     1         vlastní hostů                              

11. kolo                             TJ Kopisty  -  TJ Sokol Horní Jiřetín                   8 : 1    (2 : 0)

Sestava:   Pagač, Plachý, Pech, Čajkovský, Klokoč, Kut, Hotový, Kupec, Vyčichlo, Žalud, Tirpál, Dlask, Nistor,

                 Zeman, Blaha

                

Branky:       4         Čajkovský              35', 43', 44', 55'

                     1         Tirpál                      17'

                     1         Kut                          25'

                     1         Plachý                     52'

                     1         Žalud                       56'             

Okresní přebor  žáků  -  2017 -podzim

                          Rozpis mistrovských zápasů - žáci podzim 2017 (E1A)
kolo den datum zápas výkop sraz odjezd
1 SO 09.09.17 TJ Kopisty - TJ Sokol H. Jiřetín 10:00    
2 SO 16.09.17 TJ Kopisty - FK Havraň 10:00    
3 SO 23.09.17 TJ Sokol Obrnnice - TJ Kopisty 10:00    
4 SO 30.09.17 TJ Kopisty - TJ Sokol Bečov 10:00    
5 SO 07.10.17 SFK Meziboří - TJ Kopisty 10:00    
6 SO 14.10.17 TJ Sokol H. Jiřetín - TJ Kopisty 10:00    
7 SO 21.10.17 FK Havraň - TJ Kopisty 10:00    
8 SO 28.10.17 TJ Kopisty - TJ Sokol Obrnice 10:00    
9 SO 04.11.17 TJ Sokol Bečov - TJ Kopisty 10:00    
10 SO 11.11.17 TJ Kopisty - SFK Meziboří 10:00    

10. kolo                             TJ Kopisty  -  SFK Meziboří                   4 : 0    (1 : 0)

Sestava:   Plachý, Pech, Blaha, Klokoč, Kut, Hotový, Pagač, Kupec, Vyčichlo, Zeman, Dlask, Tirpál, Blaha, Nistor,

                 Žalud   

                

Branky:       2         Zeman                    41', 56'

                     1         Kupec                     26'

                     1         Pech                        48'

9. kolo                             TJ Sokol Bečov - TJ Kopisty         2 : 0    (1 : 0)

Sestava:   Pagač,, Pech, Blaha, Klokoč, Kut, Hotový, Plachý, Kupec, Vyčichlo, Zeman, Nistor, Dlask, Žalud,

                 Tirpál, Plachý

                

Branky:                                                                                                                ŽK 

                  

8. kolo                             TJ Kopisty  -  TJ Sokol Obrnice                   1 : 0    (0 : 1)

Sestava:   Plachý, Pech, Blaha, Klokoč, Kut, Hotový, Pagač, Kupec, Vyčichlo, Zeman, Dlask, Tirpál, Blaha, Nistor,

                 Žalud   

                

Branky:       1         Zeman                    40'

7. kolo                             FK Havraň - TJ Kopisty         0 : 8    (0 : 5)

Sestava:   Pagač,, Pech, Blaha, Klokoč, Kut, Hotový, Pagač, Kupec, Vyčichlo, Zeman, Nistor, Dlask, Žalud,

                 Tirpál, Plachý

                

Branky:    1  Pech             4'                                                                                      ŽK 

                  1  Žalud            13'

                  2 Vyčichlo        20', 25'

                  1 Zeman            1'

                  2 Kut                 40', 50'

                  1 Kupec             57'

6. kolo                             TJ Sokol Horní Jiřetín - TJ Kopisty         7 : 0    (5 : 0)

Sestava:   Plachý, Pech, Blaha, Klokoč, Kut, Hotový, Pagač, Kupec, Vyčichlo, Zeman, Nistor, Dlask, Žalud,

                 Tirpál

                

Branky:                                                                                               ŽK  25'   Žalud

5. kolo                             SFK Meziboří - TJ Kopisty         1 : 5    (1 : 3)

Sestava:   Plachý, Pech, Blaha, Klokoč, Kut, Hotový, Pagač, Kupec, Vyčichlo, Zeman, Nistor, Dlask, Žalud,

                 Tirpál

                

Branky:       3         Kupec                   8', 32', 34'

                     2         Dlask                     8', 50'

4. kolo                             TJ Kopisty  -  TJ Sokol Bečov       5 : 4    (3 : 2)

Sestava:   Plachý, Pech, Blaha, Klokoč, Kut, Hotový, Pagač, Kupec, Vyčichlo, Nistor, Dlask, Nguyen Tri Dung, Žalud,

                 Tirpál

                

Branky:       3         Dlask                    3', 9', 50'

                     1         Vyčichlo               26'

                     1         Blaha                    44'

3. kolo                             TJ Sokol Obrnice - TJ Kopisty         8 : 3    (3 : 1)

Sestava:   Plachý, Pech, Blaha, Klokoč, Kut, Hotový, Pagač, Kupec, Vyčichlo, Zeman, Nistor, Dlask, Žalud,

                 Tirpál

                

Branky:       2         Kupec                   14, 60'

                     1         Pagač                    40'

2. kolo                             TJ Kopisty  -  FK Havraň       16 : 0   (9 : 0)

Sestava:   Plachý, Pech, Klokoč, Kut, Vyhnal, Zeman, Kupec, Vyčichlo, Nistor, Dlask, Nguyen Tri Dung, Blaha,

                 Žalud, Tirpál

                

Branky:       5         Tirpál                    2', 21', 24', 52', 55'

                     4         Vyhnal                  3', 35', 40', 41'

                     3         Kupec                   7', 19', 65'

                     2         Žalud                    10', 66'

                     1         Blaha                    14'

                     1         Dlask                    56'

1. kolo                             TJ Kopisty  -  TJ Sokol H. Jiřetín       2 : 22    (0 : 12)

Sestava:   Pech, Blaha, Klokoč, Kut, Vyhnal, Zeman, Kupec, Vyčichlo, Nistor, Žalud, Plachý, Nguyen Tri Dung

                

Branky:       1         Kupec                    49'

                     1         Klokoč                   68'

             Přebor mladších žáků  -  2015 - 2016

                                  https://souteze.fotbal.cz/turnaje/zapas/1474

 

 

21. kolo                     TJ Kopisty  -  SFK Meziboří       2 : 0    (0 : 0)

Sestava:   Šenkyřík, Pagač, Plachý, Vyčichlo, Baláž, Čajkovský, Karas, Kupec, Kut, Klokoč, Michna,

                 Tirpál, Žalud, Blaha, Sklenička 

Branky:       2         Kut                    53',  55'

                                                        Jaro 2016

20. kolo                     TJ Kopisty  -  VOLNO

19. kolo                     TJ Kopisty  -  TJ Chlumec                         7 : 3    (2 : 1)

Sestava:   Šenkyřík, Pagač, Plachý, Vyčichlo, Baláž, Čajkovský, Karas, Kupec, Kut, Klokoč, Michna,

                 Tirpál, Žalud, Blaha, Sklenička 

Branky:       3         Čajkovský        11', 33', 47'

                     1         Karas                19'      

                     1         Michna             38'

                     1         Baláž                57'

                     1         Žalud                60'

 

 

 

 

18. kolo                     TJ Kopisty  -  FK Hrobčice                         4 : 0    (2 : 0)

Sestava:   Šenkyřík, Blaha, Baláž, Čajkovský, Karas, Kupec, Michna, Pagač, Plachý, Tirpál, Vyčichlo

                 Kut, Klokoč, Žalud

                

Branky:       9'    1 : 0    Žalud

                   28'    2 : 0    Karas

                   37'    3 : 0    Karas

                   45'    4 : 0    Baláž            

 

17. kolo                     T.J. Soběchleby - TJ Kopisty                         1 : 3    (0 : 0)

Sestava:   Šenkyřík, Blaha, Baláž, Čajkovský, Karas, Kupec, Michna, Pagač, Plachý, Tirpál, Vyčichlo,

                 Kut, Klokoč,

                

Branky:       47' - 0 : 1    Kupec

                     48' - 0 : 2    Čajkovský

                     59' - 1 : 3    Michna                 

 

16. kolo                       TJ Kopisty  - MFK Most                       2 : 2    (1 : 2)  PK 2 : 3

Sestava:   Plachý, Pagač, Michna, Klokoč, Karas, Čajkovský, Blaha, Baláž, Šenkyřík, Tirpál

                

Branky:         8'     0 : 1    

                     11'     1 : 1    Tirpál

                     24'     1 : 2

                     55'     2 : 2    Blaha

15. kolo                     1 FC Hrob - TJ Kopisty                         5 : 0    (0 : 0)

Sestava:   Šenkyřík, Blaha, Baláž, Čajkovský, Karas, Kupec, Michna, Pagač, Plachý, Tirpál

                

Branky:       32' - 1 : 0,    47' - 2 : 0,    50' - 3 : 0,   56' - 4 : 0,   60' - 5 : 0                 

 

 

 

14. kolo             TJ Kopisty -  Proboštov                           3 : 5    (2 : 2)

Sestava:   Šenkyřík, Karas, Michna, Tirpál, Vyčichlo, Baláž, Čajkovský, Kut, Pagač, Plachý, Blaha

                  Kupec, Žalud, Klokoč

                

Branky:        5'     1 : 0    Čajkovský 

                      7'     1 : 1    

                      9'     1 : 2    

                    16'     2 : 2    Pagač

                    47'     2 : 3

                    53'     2 : 4

                    60'     2 : 5

13. kolo             TJ Hvězda Trnovany - TJ Kopisty                         3 : 2    (2 : 1)

Sestava:   Plachý, Baláž, Karas, Pagač, Klokoč, Kut, Michna, Šenkyřík, Tirpál, Žalud, Čajkovský

                

Branky:       11'     1 : 0    

                     13'     1 : 1    Tirpál

                     24'     2 : 1    

                     44'     2 : 2    Michna

                     49'     3 : 2

12. kolo             TJ Kopisty - TJ Hrob                            8 : 0    (3 : 0)

Sestava:   Šenkyřík, Karas, Kut, Pagač, Michna, Biely, Sklenička, Baláž, Klokoč, Tirpál, Žalud, Plachý

                

Branky:        8'     1 : 0    Karas 

                    19'     2 : 0    Klokoč

                    25'     3 : 0    Biely

                    35'     4 : 0    Tirpál

                    41'     5 : 0    Plachý

                    43'     6 : 0    Tirpál

                    44'     7 : 0    Žalud

                    52'     8 : 0    Žalud                          

                                                Podzim 2015

11. kolo             TJ Kopisty - FK Hostomice                        3 : 9    (3 : 4)

Sestava:   Plachý, Baláž, Karas, Pagač, Klokoč, Michna, Raiminius, Polívka, Tirpál, Šenkyřík,

                 Kut, Blaha, Vyčichlo

Branky:        4'     1 : 0    Polívka 

                    17'     2 : 3    Raiminiu

                    28'     3 : 4    Polívka 

                    

10. kolo             SFK Meziboří - TJ Kopisty                    2 : 5    (0 : 0)

Sestava:   Šenkyřík, Plachý, Pagač, Klokoč, Michna, Raiminius, Polívka, Tirpál, Kut, Karas         

Branky:      38'     0 : 1    Polívka 

                    41'     0 : 2    Tirpál

                    45'     0 : 3    Tirpál 

                    48'     0 : 4    Polívka

                    50'     0 : 5    Karas

9. kolo              TJ Kopisty                    volno

 

8. kolo             TJ Chlumec - TJ Kopisty                    2 : 0    (0 : 0)

Sestava:   Plachý, Blaha, Pagač, Michna, Baláž, Kut, Šenkyřík, Vyčichlo, Tirpál

Branky:     

7. kolo             FK Hrobčice - TJ Kopisty                    2 : 9    (0 : 3)

Sestava:   Šenkyřík, Vyčichlo, Blaha, Plachý, Pagač, Michna, Raiminius, Polívka, Kut, Suttner,

                 Sklenička, Karas, Baláž, Tirpál, Klokoč

Branky:      10'     0 : 1    Suttner 

                    18'     0 : 2    Suttner

                    22'     0 : 3    Raiminius 

                    32'     0 : 4    Polívka

                    34'     0 : 5    Polívka

                    38'     1 : 6    Suttner

                    41'     1 : 7    Polívka

                    48'     2 : 8    Polívka

                    55'     2 : 9    Baláž             

                    

                    

                    

6. kolo                   TJ Kopisty - T.J. Soběchleby                    2 : 4    (2 : 0)

Sestava:   Plachý, Kut, Baláž, Sklenička, Michna, Šenkyřík, Suttner, Tirpál, Pagač

Branky:      12'     1 : 0    Tirpál -PK

                    30'     2 : 0    Šenkyřík  

                    

5. kolo             Most B - TJ Kopisty                    2 : 1    (0 : 0)

Sestava:   Šenkyřík, Plachý, Pagač, Baláž, Raiminius, Polívka, Sklenička, Kut, Klokoč, 

Branky:      60'    2 : 1       Raiminius             

4. kolo             TJ Kopisty - 1FC Dubí                   1 : 4    (0 : 1)

Sestava:   Plachý, Kut, Baláž, Pagač, Sklenička, Blaha,  Raiminius, Polívka, Tirpál, Šenkyřík, Suttner,   

Branky:       39'    1 : 2        Suttner

                    

3. kolo             Proboštov - TJ Kopisty                    2 : 8    (1 : 3)

Sestava:   Šenkyřík, Baláž, Pagač,  Plachý, Michna, Raiminius, Polívka, Tirpál, Sklenička, Suttner,

                 Kut

Branky:      7', 34', 47' Suttner, 20' Raiminius, 27' Michna, 33' Polívka, 42' Sklenička, 51' Tirpál

2. kolo             TJ Kopisty - TJ Hvězda Trnovany                    0 : 3    (0 : 2)

Sestava:   Plachý, Blaha, Baláž, Sklenička, Michna, Raiminius, Klokoč, Tirpál, Šenkyřík, Karas, Suttner,   

                 Pagač

Branky:      

                    

 

1. kolo             TJ Hrob - TJ Kopisty                    1 : 7    (0 : 3)

Sestava:   Šenkyřík, Pagač, Klokoč, Karas, Michna, Baláž, Blaha, Plachý

Branky:      Blaha        3    (poprvé za mladší žáky) , Pagač    1, Klokoč   1, Karas  1, Baláž  1 

                    

TOPlist