TJ KOPISTY

Turnaje - fotogalerie - ostatní

Fotbalový turnaj KOZLY 2013

Albion Kopisty se jako každý rok zúčastnil v sobotu dne 22.06.2013 fotbalového turnaje v Kozlech - Memoriálu Jana Chmůry a Josefa Barka. Turnaje se zúčastnila mužstva FK Kozly, TJ Mojžíř, FK Aterm Hrobčice a Albionu Kopisty. Systémem každý s každým se letos nejlépe vedlo mužstvu TJ Mojžíř účastníku 1.A třídy, které dokázalo každého soupeře porazit. Albion hned v úvodním utkání řádně potrápil celkového vítěze TJ Mojžíř, se kterým prohrál těsným výsledkem 3:2 a v konfrontaci s 1.A třídou se rozhodně neměl za co stydět. Druhý zápas proti domácímu celku FK Kozly hráčům vůbec nevyšel a  prohra 4:1 byla až dost krutá. Do posledního zápasu nastoupili hráči Albionu s odhodláním podat co nejlepší výkon. Poločasové skóre 2:1 dávalo Albionu určité naděje na dobrý výsledek. Ovšem do druhého poločasu hráči z Hrobčic vlítli jako uragán a během několika minut se dostali do vedení. Albionu se podařilo ještě srovnat na 3:3 ale, ne na dlouho.  Celková turnajová vyčerpanost, únava z velkého vedra stanovili konečný výsledek 6:3 pro mužstvo z Hrobčic. Hráči Albionu ani jednou nezvítězili a skončili tak na posledním čtvrtém místě.   I přesto mohou být se svým výkonem spokojeni.

Sestava : Pica (Šerák) - Vujtek (Franc), Vodička (Tesárek), Hegr, Letalik (Hansel) - Fišer (Skramlík D.), Čábelka, Šipoš, Svoboda (Skramlík M.) - Kušnír, Lokes

Albion - TJ Mojžíř 2:3 (1:2) branky : Kušnír, Lokes

Albion - FK Kozly 1:4 (0:2) branky : Kušnír

Albion - FK Aterm Hrobčice 3:6 (2:1) branky : Kušnír 2, Čábelka

Fotbalový turnaj KOZLY 2012

Albion Kopisty se pozvání FK Kozly zúčastnil fotbalového turnaje v Kozlech dne 23. června 2012. Turnaje se zúčastnila mužstva FK Kozly, TJ Sokol Bečov, Sokol Chožov a Albion Kopisty. Systémem turnaje každý s každým se nejlépe vedlo právě mužstvu Albionu Kopisty, který dokázal každého soupeře porazit a právem se mohl radovat ze zisku trofeje pro vítěze celého turnaje. Nejlepším střelcem se stal Jiří Lovíšek z Albionu Kopisty.