TJ KOPISTY

Halové zimní turnaje

Halové turnaje - zima 2012/2013

Sobota 24.11.2012 ročník 2002 turnaj VČSA Ervěnice - hala Spořice

Dne 24.11.2012 se hráči starší přípravky SK Kopisty zúčastnili halového turnaje ve Spořicích. Pod vedením trenéra Miroslava Suttnera mladí hráči změřili své síly ve skupině s kvalitními soupeři SK Děčín, FK Ústí nad Labem, VČSA Ervěnice, Buldoci Karlovy Vary, FŠ Most, FK Louny. Hrálo se ve skupinách  1x12 minut a 4+1. I když ani jednou nepoznali pocit vítězství, získali mnoho zkušeností a se svými výkony mohou být spokojení.

Sestava : Plachý - Suttner, Puža, Zeman, Hajník, Jeníček, Raiminius, Pagač, Klokoč

Sobota 01.12.2012 ročník 2003 turnaj FK Baník Most - malá hala Velebudice

Dne 01.12.2012 se hráči starší přípravky SK Kopisty zúčastnili halového turnaje FK Baník Most v malé hale ve Velebudicích. Pod vedením trenéra Miroslava Suttnera mladí hráči změřili své síly ve skupině s kvalitními soupeři FK Baník Souš, FK Motorlet Praha, TJ Chlumec, FK Baník Most B, SK Junior Teplice. Hrálo se ve skupinách 1x15 minut a 4+1. Celkově obsadili 7 místo.

TJ Proboštov - TJ Kopisty 0:4

V zápase o celkové 3 a 4 místo hráli jako postupující ze druhého místa v tabulce skupiny A rovnou s druhým týmem skupiny B - mužstvem Baník Souš. Celkově tak skončili na krásném 4 místě a podle slov trenéra Miroslava Suttnera podali všichni hráči velmi dobrý výkon.

TJ Kopisty - Baník Souš 0:2