Rozpis mistrovských zápasů - mladší přípravka   jaro 2017 (H1A)
10 SO 08.04.17 TJ Kopisty -  Chomutov A 10:00 9:15
11 SO 15.04.17 Chomutov B - TJ Kopisty 11:00 9:30 st Z.Vinohrady
12 SO 22.04.17 TJ Kopisty - FK Tatran Kadaň A 10:00 9:15
13 SO 29.04.17 FK Tatran Kadaň B - TJ Kopisty 9:00 7:15 7:30
14 SO 06.05.17 TJ Kopisty - SFK Meziboří 10:00 9:15
15 SO 13.05.17 TJ Kopisty - FK Klášterec n./O B 10:00 9:15
16 NE 21.05.17 FK Klášterec n./O A - TJ Kopisty 10:00 8:00 8:15
17 SO 27.05.17 TJ Kopisty - SK Strupčice 10:00 9:15
18 NE 04.06.17 TJ Spartak Perštejn - TJ Kopisty 10:00 7:45 8:00

12.kolo                              TJ Kopisty - FK Tatran Kadaň A          2 : 19     ( 1 : 8 )

Sestava:  Kotě, Nguyen, Biely, Slavík, Polívka, Bláha, Kotlár, Spusta, Urban, Konya

Branky:      1        Polívka            7'

1        Nguyen            7'

11.kolo                              Chomutov B - TJ Kopisty          10 : 4     ( 5 : 3 )

Sestava:   Kotě, Nguyen, Biely, Bláha, Konya, Polívka, Slavík, Spusta, Kotlár, Urban

Branky:      3        Nguyen          8', 18', 23'

1        Konya             13'

10.kolo                              TJ Kopisty - Chomutov A          16 : 2     ( 9 : 0 )

Branky:      6        Polívka            1', 4', 6', 24', 25', 33'

7        Nguyen            9', 15', 18', 20', 26', 38', 40'

2        Bláha               13', 23'

1        Biely                14'

9.kolo                              TJ Kopisty - TJ Spartak Perštejn          2 : 24     ( 1 : 15 )

Sestava:  Kotě, Biely, Slavík, Polívka, Bláha, Šnábl M., Kotlár, Šnábl D., Spusta, Urban, Konya

Branky:      Kotlár            5', 22'

8.kolo                              SK Strupčice  - TJ Kopisty          6 : 3     ( 3 : 0 )

Branky:      1        Bláha             25'

1        Šnábl M.         28'

1        Slavík            31'

7.kolo                              TJ Kopisty - FK Klášterec n./O. A           1 : 16     ( 0 : 11 )

Branky:      Polívka            34'

6.kolo                              FK Klášterec n/O B  - TJ Kopisty          5 : 8     ( 2 : 5 )

Branky:      Kotlár         5', 11', 23', 37'

Biely          8', 10', 35'

Polívka      15'

Hodnocení trenéra:

1. poločas - převaha byla na naší straně, soupeř hrozil pouze z brejků. Většina 1. poločasu se odehrála na soupeřovo polovině. Kotlár byl nejproduktivnější hráč našeho týmu. Zakládalo se na pevné obraně ( Standa, Luky, Dáda) a jistém brankáři Markovi.

2.poločas - převaha byla stále na naší straně, soupeř opět hrozil pouze z brejků, ale naše obrana nebyla tak důsledná jako v prvním poločase. Kluci měli větší chuť útočit a vrhali se dopředu a soupeř tak měl snažší postup na naší branku. Marek předvedl 3 důležité zákroky.

S hrou a s nasazením jsem byl velmi spokojen. Kluci dřeli a makali.

5.kolo                              SFK Meziboří  - TJ Kopisty          6 : 11     ( 3 : 7 )

Sestava:  Slavík, Biely, Bláha, Kotě, Polívka, Šnábl M., Šnábl D., Spusta, Kotlár

Branky:      Kotlár      4', 8', 18', 29'

Bláha        9', 39'

Biely         13', 36'

Polívka      15', 33'

Slavík        19'

4.kolo                              TJ Kopisty - FK Tatran Kadaň B           10 : 4     ( 4 : 1 )

Branky:      5        Kotlár

2        Bláha

1        Biely

1        Šnábl M.

1        Šnábl D.

3.kolo                              FK Tatran Kadaň A - TJ Kopisty          14 : 5     ( 9 : 1 )

Sestava:  Slavík, Biely, Bláha,  Lískovec, Marvan, Studnička, Šimáně, Urban, Kotě, Slavík

Branky:      Šimáně      27', 28', 29'

Bláha        3', 24'

2.kolo                              TJ Kopisty - FC Chomutov B           4 : 13     ( 2 : 6 )

Sestava:  Slavík, Biely, Bláha,  Lískovec, Marvan, Studnička, Šimáně, Urban

Branky:      Biely        16', 25'

Bláha        18', 23'

1.kolo                              FC Chomutov A  - TJ Kopisty          24 : 1     ( 8 : 0 )

Sestava:  Slavík, Biely, Bláha, Kotě, Polívka, Šnábl M., Šnábl D., Spusta, Kotlár, Urban, Konya

Branky:      není v zápise

Sdružený přebor mladších přípravek Chomutov

sezona 2015 - 2016

Jaro 2016

18.kolo                              TJ Spartak Perštejn, o.s. - TJ Kopisty            12 : 5     ( 7 : 3 )

Sestava:  Konečný, Slavík, Bláha, Biely, Kotě,  Spusta, Šimáně, Handl, Studnička, Urban, Bielyová

Branky:  1    Spusta, Kotě, Biely, Bielyová, Konečný

17.kolo                              TJ Kopisty - SK Ervěnice - Jirkov               4 : 14     ( 2 : 9 )

Sestava:  Dlask, Bláha, Biely, Slavík, Spusta, Bielyová, Urban, Marvan, Handl, Konečný, Kotě, Lískovec,

Studnička, Šimáně, Nistor, Vyčichlo

Branky:  1    Slavík            4'

2    Studnička      19', 34'

1    Nistor            36'

16.kolo                              FK Tatran Kadaň - TJ Kopisty            22 : 2     ( 9 : 0 )

Sestava:  Dlask, Konečný, Nistor, Slavík, Bláha, Biely, Kotě,  Spusta, Vyčichlo, Šimáně,

Handl, Lískovec, Marvan, Studnička, Urban, Bielyová

Branky:  1    Nistor         24'

1    Kotě           25'

15.kolo                              TJ Kopisty - SK Strupčice               2 : 6     ( 1 : 4 )

Studnička, Šimáně

Branky:  2    Konečný        1', 28'

14.kolo                              TJ Kopisty - SFK Meziboří            5 : 21     ( 4 : 1 )

Sestava:  Dlask, Bielyová, Konečný, Nistor, Slavík, Bláha, Biely, Kotě,  Spusta, Vyčichlo, Šimáně,

Handl, Lískovec, Marvan, Studnička, Urban

Branky:  5    Vyčichlo        1', 2', 3', 4', 25'

13.kolo                              FC Spořice - TJ Kopisty             9 : 3     ( 3 : 3 )

Sestava:  Dlask, Bielyová, Studnička, Slavík, Bláha, Spusta, Vyčichlo, Kotě, Konečný, Handl, Nistor,

Urban, Šimáně

Branky:  3    Vyčichlo          2', 5', 13'

12.kolo                              TJ Kopisty - FK Klášterec B            bude nový zápas

Sestava:

Branky:

11.kolo                              TK Klášterec A  TJ Kopisty             9 : 2     ( 4 : 1 )

Sestava:  Konečný, Bielyová, Bláha, Dlask, Handl, Kotě, Nistor, Slavík, Spusta, Studnička, Biely,

Lískovec,  Marvan, Šimáně, Urban, Vyčichlo

Branky:  2  Dlask            13', 40'

10.kolo                              TJ Kopisty - TJ Sokol Vilémov            9 : 18     ( 3 : 11 )

Sestava:  Handl, Konečný, Dlask, Slavík, Bláha, Biely, Šimáně, Spusta, Stunička, Nistor, Vyčichlo

Branky:  5        Dlask        5', 22', 26', 32', 35'

1        Nistor       10'

3        Vyčichlo   15', 24',  28'

Podzim 2015

9.kolo                                    TJ Kopisty  - TJ Spartak Perštejn      10 : 11    ( 6 : 5 )

Sestava: Handl, Dlask, Konečný, Spusta, Slavík, Bláha, Studnička, Marvan, Biely L.,

Branky:   2     Spusta            16', 29'

5      Dlask             4', 9', 12', 30', 40'

3      Konečný        7', 21', 27'

8.kolo                                    SK Ervěnice-Jirkov - TJ Kopisty        13 : 8    ( 7 : 4)

Sestava: Handl, Dlask, Konečný, Spusta, Slavík, Bláha, Studnička, Marvan, Lískovec

Branky:   1'      0 : 1   Lískovec

2'     0 : 2    Dlask

5'     0 : 3    Konečný

16'    6 : 4    Spusta

18'    6 : 5    Slavík

27'   10 : 6  Bláha

28'   10 : 7  Studnička

37'   13 : 8   Marvan

7.kolo                                    TJ Kopisty  - FK Tatran Kadaň      7 : 19    ( 4 : 13 )

Sestava: Handl, Dlask, Konečný, Spusta, Slavík, Studnička, Lískovec, Marvan, Biely L., Bláha

Branky:    4     Spusta            1', 12', 13', 32 '

3      Dlask             20', 30', 40'

6.kolo                                    SK Strupčice - TJ Kopisty        3 : 2    ( 2 : 0)

Sestava: Handl, Dlask, Konečný, Spusta, Slavík, Studnička, Lískovec, Biely L., Bláha

Branky:  1    Konečný        25'

1    Dlask             40'

5.kolo                                    SFK Meziboří - TJ Kopisty        20 : 4    ( 8 : 2)

Sestava: Handl, Dlask, Konečný, Spusta, Slavík, Studnička, Lískovec, Vyčichlo

Branky:      2    Konečný            12', 27'

1    Dlask                 16'

1    Vyčichlo            23'

4.kolo                                    TJ Kopisty  - 1. FC Spořice      20 : 17    ( 8 : 8 )

Branky:   6    Dlask            2', 4', 21', 22', 23, 24,

8    Vyčichlo       10', 12', 14', 16', 34', 36', 38', 40'

6    Konečný        6', 8', 26', 28', 30', 32'

3.kolo                                    FK Klášterec B - TJ Kopisty        17 : 2    ( 12 : 0)

Sestava: Handl, Dlask, Konečný, Spusta, Slavík, Studnička, Lískovec

Branky:  33' Handl     38' Handl

2.kolo                                    TJ Kopisty  - FK Klášterec A    2 : 21    ( 2 : 5 )

Sestava: Handl, Dlask, Konečný, Spusta, Slavík, Studnička, Marvan, Biely L., Bláha

Branky:    1     Konečný

1      Dlask

1.kolo                                    TJ Sokol Vilémov - TJ Kopisty        14 : 7    ( 8 : 2)

Sestava: Handl, Dlask, Konečný, Spusta, Slavík, Bláha, Studnička, Marvan, Biely L.

Sestava – Schusser – Blaha, Vyčichlo-Kapitán, Zeman, Dlask

V dohrávce se nevyhli TJ absence a tak hráči nastoupili jako 5 statečných a opravdu tomu tak bylo. Výborný výkon obrany s brankářem dal základ pro výhru. Druhá půle tradičně slabší ze strany domácích, ale únavu nahradila bojovnost a týmový výkon. Zasloužené ovace ze strany diváků a rodičů si zaslouží oba týmy. Hráči zápasu – Blaha, Vyčichlo

TJ     KOPISTY – RTYNĚ 19 : 3 / 10 : 2 /

Branky :  Blaha 6, Vyčichlo 5, Schusser 4, Zeman 2, Nistor 1, Dlask 1

Sestava – Zeman – Nistor-Kapitán, Blaha, Dlask, Vyčichlo, Schusser

Borci hostí se drželi s TJ jen na začátku utkání, ale pak Kopisty svou hrou jen navyšovali skóre. Střelecky se dařilo všem a až na některé nepozornosti v průběhu utkání podali hráči TJ 100% výkon. Za nasazení a bojovnost si výhru zaslouží. Děkujeme divákům za skvělou podporu. Hráči zápasu – Vyčichlo, Schusser

PROBOŠTOV – TJ KOPISTY 7 : 0 / 3 : 0 /

Sestava – Schusser - Nistor, Blaha, Vyčichlo-Kapitán, Baloun, Zeman, Dlask

Začátek zápasu hráčům TJ nevyšel a vzápětí prohrávali 2:0. Nabíhaný roh a akce z autu hráčům Proboštova vyšli a zaskočili tím. Kluci to nevzdali, ale domácí brankář byl jako pátý hráč v poli. Po poločase Kopisty nic nevypustili, ale po několika pokusech končil míč u brankáře nebo na konstrukci branky domácích. Hráči zápasu – Nistor

MEZIBOŘÍ – KOPISTY  4 : 9  ( 1 : 7 )

Sestava – Zeman - Nistor, Blaha(C), Podzimek, Dlask, Vyčichlo, Schusser

Branky :  Blaha 3, Schusser 3, Vyčichlo 3

Po slibném úvodu a brankách Blahy, Vyčichla a Schussera se podařilo domácím snížit, ale Kopisty znovu zapli a po hatriku Vyčichla už v první půli se šlo do kabin za stavu 1:7 pro hosty z Kopist. Po poločase se hra vyrovnala, ale za hosty se hatrikem blýskl i Blaha a Schusser. Brankář Fanda Zeman  několika zákroky podržel svůj tým a spolu s perfektní obranou vyhráli derby 9:4. Všechny hráče musíme pochválit za bojovnost, nasazení a týmovou hru. Hráči zápasu – Blaha, Zeman

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KOPISTY – SRBICE   5 : 4   ( 3 : 1 )

Sestava – Zeman(C) – Nistor, Blaha, Podzimek, Dlask, Vyčichlo, Schusser

Branky :  Vyčichlo 3, Schusser 2

Po opatrném začátku poslal Kopisty do vedení dvěma brankami Vyčichlo a mužstvo vedené trenérem Z. Nodesem šlo do kabin za stavu 3:1. Třetí branku přidal po snížení hostí Schusser. Po půli bylo utkání dále vyrovnané. Po brance přidali Vyčichlo i Schusser, ale stav 5:4 držel domácí v napětí. V tom se vložil do zápasu brankář Zeman a i když se štěstím udržel výhru pro domácí, kteří mohli začít slavit i s fanoušky, kterým děkujeme za skvělou podporu a fandění. Celý tým bojoval a dřel, ale opět za stavu 5:1 neudržel koncentraci. Hráči zápasu – Zeman, Vyčichlo

2.kolo sobota 6.9.2014 13:00(sraz 11:30)

Poznámka trenéra k zápasu:

Po pouhých 4 minutách tým Kopist vedl již 2:0 a vypadalo to na velký debakl, ovšem kluci si mysleli, že o vítězi je rozhodnuto a přestali plnit pokyny trenéra a rázem do poločasu se stav obrátil ve prospěch domácího celku 5:4. Do druhého poločasu kluci nastoupili s větší bojovností, ke které přidali více střelby. Musí zde pochválit brankáře obou týmů, kteří vychytali plno gólových šancí. Na týmu Kopist bylo znát, že chtějí po přátelském utkání , kdy obdrželi mnoho branek vyhrát a makali až do konce zápasu a to nakonec přineslo výhru 9:7. Celý tým bych chtěl pochválit za vydřené vítězství. Trenér Nodes

1.kolo neděle 31.8.2014 10:00(sraz 9:00)

TJ Kopisty  -  TJ Hvězda Trnovany  -:- (-:-)

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY: ZDE             AKTUÁLNÍ TABULKA: ZDE

LOS SOUTĚŽE: ZDE

Sezóna 2013/2014

09.11.2013

TJ Kopisty - Novosedlice 12:3 (8:0)

Sestava :  Šenkyřík, Zeman, Baláž, Blaha, Kut, Polívka, Dlask, Nistor, Raiminius, Vyčichlo

11. kolo 26.10.2013

TJ Kopisty - Sokol Horní Jiřetín 11:3 (5:1)

Sestava : Baloun, Šenkyřík, Zeman, Baláž, Blaha, Kut, Polívka, Dlask, Nistor, Raiminius

Branky : Raiminius 4, Kut 3, Polívka a Baláž po 2

9. kolo 16.10.2013

FK Duchcov - TJ Kopisty 11:17(4:9)

Sestava : Baloun, Šenkyřík, Zeman, Blaha, Kut, Polívka, Dlask, Nistor, Raiminius

Branky : Raiminius 6, Polívka 4, Baloun, Blaha, Kut po 2, Šenkyřík 1

8. kolo 05.10.2013

TJ Kopisty - Sokol Košťany 7:4 (3:1)

Sestava : Baloun, Šenkyřík, Zeman, Baláž, Blaha, Kut, Polívka, Dlask, Nistor, Raiminius

FK Lybar Rtyně - TJ Kopisty 7:11 (4:5)

Sestava : Baloun, Šenkyřík, Baláž, Blaha, Kut, Polívka, Raiminius, Dlask, Nistor

Branky : Raiminius 4, Šenkyřík 3, Kut 2, Nistor a Baláž po 1

13. kolo 11.09.2013

TJ Kopisty - TJ Soběchleby 3:5 (2:4)

Sestava : Baloun, Šenkyřík, Zeman, Baláž, Blaha, Kut, Polívka, Raiminius, Dlask, Nistor

Branky : Raiminius 3

2. kolo 08.09.2013

TJ Kopisty - TJ Krupka 5:6 (3:3)

Sestava : Baloun, Šenkyřík, Zeman, Baláž, Blaha, Kut, Polívka, Dlask, Nistor

Branky : Polívka 2, Baloun, Blaha a Kut po 1

1. kolo 31.08.2013

TJ Hvězda Trnovany - TJ Kopisty 10:8 (6:2)

TJ Kopisty - TJ Baník Modlany 9:7 (4:4)

Sestava : Pagač - Šenkyřík, Baláž, Karas, Kvapil, Michna, Kut, Polívka, Raiminius, Jeníček

Branky : Polívka 3, Karas 2, Kvapil, Michna, Raiminius, Jeníček po 1

Středa 12.06.2013 od 17.00 hod.

1.FC Dubí - TJ Kopisty 8:4 (3:3)

Branky : Raiminius 2, Polívka a Kvapil po 1

Neděle 09.06.2013 od 12.00 hod.

TJ Krupka - TJ Kopisty 10:7 (5:3)

Sestava : Pagač - Šenkyřík, Karas, Baláž, Kvapil, Michna, Kut, Raiminius, Polívka

TJ Sokol Košťany - TJ Kopisty 3:5 (1:3)

Sestava : Pagač - Šenkyřík, Karas, Baláž, Michna, Kut, Polívka, Raiminius, Jeníček

Branky : Raiminius 2, Karas, Michna a Jeníček 1

Sobota 18.05.2013 od 10.00 hod.

TJ Kopisty - TJ Hvězda Trnovany 9:4 (4:1)

Sestava : Pagač - Šenkyřík, Karas, Baláž, Michna, Kut, Polívka, Raiminius

Branky : Raiminius 4, Karas 2, Šenkyřík, Michna, Polívka po 1

Sobota 11.05.2013 od 14.15 hod.

TJ Sokol Kostomlaty - TJ Kopisty 2:11 (2:6)

Branky : Jeníček 6, Raiminius 4, Polívka 1

Středa 08.05.2013 od 09.00 hod.

TJ Kopisty - TJ Sokol Kostomlaty 12:5 (6:2)

Sestava : Pagač, Šenkyřík, Karas, Baláž, Kvapil, Michna, Kut, Polívka, Raiminius, Jeníček

Branky : Karas 6, Polívka 4, Raiminius a Jeníček po 1

Sobota 04.05.2013 od 10.00 hod.

TJ Kopisty - TJ Sokol Košťany 7:6 (3:2)

Sestava : Pagač - Šenkyřík, Karas, Baláž, Kvapil, Michna, Kut, Polívka, Raiminius, Jeníček

Branky : Karas a Jeníček po 3, Raiminius 1

Sobota 27.04.2013 od 13.00 hod.

FK Novosedlice - TJ Kopisty 4:14 (3:8)

Sestava : Pagač - Šenkyřík, Karas, Baláž, Michna, Kut, Raiminius, Jeníček

Branky : Raiminius 6, Karas a Jeníček po 3, Michna 2

Středa 24.04.2013 od 17.00 hod.

TJ Hvězda Trnovany - TJ Kopisty 3:7 (2:5)

Sestava : Pagač - Michna, Karas, Šenkyřík, Baláž, Raiminius, Jeníček, Kut, Polívka

Branky : Karas 3, Polívka 2, Michna a Raiminius po 1

Neděle 21.04.2013 od 10.00 hod.

TJ Kopisty - 1.FC Dubí 6:5 (2:3)

Branky : Jeníček 4, Kvapil a Michna po 1

V krásném slunném nedělním dopoledni nastoupili hráči mladší přípravky před domácím publikem k dalšímu soutěžnímu utkání proti celku 1. FC Dubí. Od začátku utkání byla vidět vyrovnaná hra, plná osobních soubojů, kde se doslova bojovalo o každý metr hrací plochy. Mužstva se průběžně střídala ve vedení a žádné si nevypracovalo rozhodující vícebrankový náskok. Štěstěna se v závěru utkání naklonila na stranu domácích a tak nakonec vyhráli rozdílem jedné branky poměrem 6:5.

Odkaz : Naše Mostecko

Neděle 14.04.2013 od 14.30 hod.

TJ Baník Modlany - TJ Kopisty 5:6 (3:2)

Branky : Karas 4, Michna a Polívka po 1

Utkání, které nadchlo všechny přihlížející se šťastnějším koncem pro mladé hráče Kopist. Především druhý poločas přinesl vše co ke kvalitnímu fotbalu v podání Kopistských mladých nadějí patří. Bojovnost, nasazení, zodpovědnost a především semknutost a kolektivního ducha. Pod dirigentskou taktovkou trenéra Miroslava Suttnera to byl fotbalový koncert, který zůstane na dlouhou dobu v paměti všech zúčastněných hráčů, jakož i rodičů a fanoušků, kteří vážili cestu na tento zápas.